Дуже приємно, коли наші клієнти надсилають відео з приємними словами "Дивись яка краса в нас вийшла". Звістно, в нас! Тому що нащі замовники приймають участь у створені нової, сучасної та комфортної медицина.Якщо Ви бажаєте замовити реалізацію цього, або подібного концепту, зверніться к нам за телефоном просто зараз, та отримайте відповідь на всі запитання: +38099 001 02 89, +38093 015 4 777.

ТипКлініка стоматологічна
КорпусЛДСП Egger W 980 SM
ФасадиЛДСП Egger W 980 SM
ФурнітураMuller, Hettich
ПриладдяСтолики СТ-С , СТ-М-Є

В проєкті використовувались такі позиції як:

Ви також можете замовити їх просто додавши до корзини

Шафа двостулкова медична ШД-Д-2

10100,00
  • Верхня секція шафи оснащена трьома полицями та скляними дверцятами, що допомагає швидко зорієнтуватися у вмісті завдяки тому, що двері зі скла добре пропускають світло.
  • Нижня секція з двома полицями оснащена глухими дверцятами для захисту від впливу світла і проникнення пилу.
  • Полиці дозволяють зручно розмістити лікарські препарати, файли з документами, а також інструменти та інше медичне приладдя, при цьому гігієнічне покриття забезпечить належні умови для їх зберігання.

Столик маніпуляційний СТ-М-Е

5500,006150,00
Каркас виробу виконаний із металу. Стільниця зі скла або нержавіючої сталі дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації. У базовій версії стіл встановлюється на колісні опори з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.

Стіл стоматолога СТ-С

2990,004000,00
Каркас виробу виконаний із металу. Стільниця зі скла або нержавіючої сталі дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації. У базовій версії стіл встановлюється на колісні опори з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні."
У базовій версії стіл встановлюється на колісні опори з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.

Супутні товари